O Nas /

Poniżej znajduje się kilka informacji o naszej załodze

Iwona

Jako uczestniczka licznych seminariów szkoleniowych francuskiej marki Peggy Sage z zakresu: stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni oraz podstaw wizażu, mogę pochwalić się dużym profesjonalizmem i wysokim poziomem wykonywanych przeze mnie usług. Ukończyłam również liczne kursy: "ABC Kreowania Kariery", "Kreator Dobrego Stylu", "Przedłużanie i rekonstrukcja paznokci", "Stylizacja Żelem i Akrylem". W 2012r. ukończyłam roczną szkołę Akademii Wizażu uzyskując tytuł Wizażysta-Stylista z wynikiem końcowym bardzo dobrym. Podczas nauki, znacząco podniosłam swoje kwalifikacje z zakresu wizażu, który od zawsze był moją pasją. Kontynuuję edukację w tym kierunku uczestnicząc dwa razy w ciągu każdego roku w targach kosmetycznych, w dwudniowym panelu tematycznym z wizażu. W wolnych chwilach chętnie podglądam w internecie techniki znanych wizażystek, czerpiąc inspirację do nowych stylizacji makijażowych.

Judyta

Swoje kwalifikację zdobyłam kończąc 3-letnie studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii i Kosmetologii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu, oraz studiując podologię na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Jako dyplomowany kosmetolog, swoją wiedzę oraz doświadczenie zawodowe z zakresu kosmetologii systematycznie poszerzam uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach i kongresach kosmetycznych. Od dwóch lat jestem związana z marką Dermalogica, która regularnie organizuje warsztaty dla swoich kosmetologów kilka razy w roku jak również dwa razu roku organizuje invent zapraszając światowych expertów, by dzielili się z nami swoją wiedzą. Dzięki czemu zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala mi na indywidualne podejście do klienta i zastosowanie najnowszych rozwiązań jakie są na rynku. Jako kosmetolog wyspecjalizowałam się także w dziedzinie podologii. Regularnie uczestniczę w sympozjach podologicznych, ukończyłam dodatkowo kurs stosowania klamry ortonyksyjnej wg. Ross- Fraser’a. Najwięcej satysfakcji i doświadczenia uzyskuję szkoląc się pod okiem najlepszych specjalistów w tych dziedzinach.

Kasia

Kończąc czteroletnie technikum fryzjerskie w 2015r. zdobyłam wiedzę oraz umiejętności, aby zostać fryzjerką. Mój zawód jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Każdy zabieg wykonuję dokładnie, ale też z ogromną przyjemnością. Każdy klient to dla mnie osobna historia włosa, inne wyzwanie i dzięki temu szansa na indywidualną, oryginalną stylizację. Swoje zainteresowania poszerzałam na praktykach, a obecnie na wielu kursach. Zdobytą wiedzę oraz umiejętności chętnie wykorzystuję w konkursach. Na swoim koncie mam tytuł wicemistrza Otwartych Mistrzostw Dolnośląskich, złoty medal we fryzurach plecionych, srebro we fryzurze ślubnej w międzynarodowym konkursie oraz wiele innych osiągnięć. Aktywnie uczestniczę w warsztatach i pokazach organizowanych przez firmę L’Oreal, z którą jestem związana od dwóch lat. Dzięki szkoleniom marki, jestem na bieżąco z nowościami i technikami, które nie tylko ułatwiają pracę, ale przede wszystkim pozwalają tworzyć kreatywne koloryzacje i strzyżenia, które nigdy nie są nudne. Na początku roku 2017 ukończyłam szkolenie z piercingu, u znanego piercera Artura Morbid. Dzięki temu mogę bezpiecznie i precyzyjnie wykonać zabieg i w pełni realizować swoją drugą pasję. Zarówno fryzjerstwo, jak i piercing sprawiają mi radość, którą uwielbiam przenosić na swoich klientów.

Beata

Ukończyłam 5 letnie studia na kierunku kosmetologia. W 2018 roku obroniłam tytuł magistra na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W trakcie trwania studiów nauczyłam się, jak rozwiązywać problemy związane ze skórą, jej potrzeby oraz jak dopasować odpowiednią kurację pod daną osobę. W Instytucie IVON zaczęłam swoją przygodę z marką Dermalogica. Na wielu szkoleniach powiększyłam swoją wiedzę zarówno związaną z kosmetykami oraz doborem kuracji dla danego problemu.

Elwira

Posiadam tytuł magistra z zakresu fizjoterapii oraz technika z kosmetologgi. Zajmuje się nie tylko upiększaniem stóp, ale również zmianami chorobowymi takimi jak - pękające pięty, modzele, wrastające paznokcie. W salonie zajmuję się również, zabiegami na ciało- liposukcją, dermomasażem oraz masażami leczniczymi i rytuałami na ciało.

Natalia

Pochodzę z Ukrainy, w Polsce mieszkam od 2018 roku. Mieszkając na Ukrainie, zaczęłam swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynając od szkoły średniej o kierunku fryzjerstwo, następnie odbyłam pól roczne szkolenie indywidualne oraz pół roczne praktyki w salonie.

Anastazja

Moja podróż do branży kosmetycznej rozpoczęła się na początku 2018 roku, wtedy właśnie zakochałam się w sztuce stylizacji rzęs. Uwielbiam naturalne piękno, dlatego zawsze tworzę spójną i pasującą do danego oka stylizację rzęs, biorę pod uwagę rysy twarzy, budowę oka oraz pragnienia klienta. Ukończyłam szkolenia oraz kursy stylizacji 1:1, 2D, 3D, Hollywood Lashes oraz liftingu rzęs Zapraszam do mnie na przedłużenie oraz podkręcenie rzęs, podkreślę Twoje naturalne piękno !

W naszym salonie zadbają o Ciebie

Iwona

Jestem doświadczoną specjalistką w stylizacji paznokci oraz wizażu. W poszukiwaniu nowych inspiracji regularnie uczestniczę w wielu pokazach i targach kosmetycznych. Aktywnie uczestniczę w forach kosmetycznych i śledzę nowości w świecie kosmetyki, co pozwala mi na wykorzystanie bieżących trendów w mojej codziennej pracy. Jako osoba kreatywna i żywiołowa uwielbiam łączyć ze sobą odmienne kolory, style i eksperymentować z różnorodnymi technikami. W wykonywanej pracy przede wszystkim staram się zachować styl osoby, którą maluję. Najważniejszym jednak jest dla mnie ukazanie jej indywidualnego piękna i podkreślenie to, jaka jest, w najlepszym wydaniu. Z klientami anglojęzycznymi, również bez problemu będę potrafiła się porozumieć.

Judyta

Jestem dyplomowanym kosmetologiem, specjalistą d.s podologii. Swoją pracę wykonuję z pasją, pełnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością. Dbam o swój ciągły rozwój i edukację, na bieżąco poszerzam swoją wiedzę z zakresu podologii oraz kosmetologii. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, fachową poradę oraz rzetelnie wykonaną usługę. Służę fachową pomocą oraz doradztwem.

Kasia

Jestem absolwentką czteroletniego technikum fryzjerskiego. Podczas swojej kariery aktywnie biorę udział w szkoleniach, stażach oraz w licznych zajęciach i pokazach. Zyskuję szeroką wiedzę i duże doświadczenie, a co najważniejsze umożliwia śledzenie nowości w branży fryzjerskiej na bieżąco. Praca jest moją pasją, dlatego chętnie podejmuję nowe wyzwania, w których musze wykazać się kreatywnością. Chętnie doradzę w doborze odpowiedniego koloru i strzyżenia. Łączenie barw, malowanie oraz czesanie zawsze miały znaczące miejsce w moim życiu, a zdobyte wykształcenie oraz szkolenia pozwoliły mi rozwinąć i wykorzystać moje pasje, do nadawania nowego wyglądu i radości klientom.

Beata

Jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia, ale również z pasji. Przeprowadzę z Tobą profesjonalną analizę skóry oraz rozmowę na temat Twoich oczekiwań dotyczących zabiegu, tak aby przyniósł on dla Ciebie ogrom korzyści. Regularnie szkole się z zakresu nowych rozwiązań w terapii skóry.

Natalia

Chcąc kontynuować naukę, w kierunku fryzjerstwa odbyłam szkolenia w VT Academy. Od 5 lat pracuję z marką L’oreal, dzięki ich szkoleniom czuję się w pełni przygotowana, do wykonywania zawodu. Moją pracę traktuję jako czystą przyjemność. Kocham fryzjerstwo i z radością zajmę się metamorfozą Twoich włosów.

Elwira

Jestem magistrem fizjoterapii, którą ukończyłam na PMWSZ w Opolu. Chcąc rozwijać swoje zainteresowania związane z kosmetologią i sferą beauty, ukończyłam technika usług kosmetycznych. Podczas edukacji odkryłam, że istnieje możliwość aby połączyć wszystkie moje pasje i ukończyłam specjalizację z zakresu podologii i pielęgnacji stóp. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, które rozwinęły moje umiejętności w tych dziedzinach.

Irina